Realizacje

Wieloletnia obecność na rynku, doświadczeni specjaliści, oddziały w kilku miastach i nieustanny rozwój naszej firmy – to wszystko sprawia, że nasza firma wymieniana jest jako jeden z liderów branży ciepłowniczej w Polsce. Cieszymy się z zaufania, jakim jesteśmy obdarowywani przez naszych klientów. To właśnie ono pozwala nam wykonywać kolejne realizacje, a tym samym – pomagać dostarczać ciepło do wielu domów i zakładów pracy.

Nie boimy się wyzwań, a każdego projektu podejmujemy się z należytym profesjonalizmem i starannością. Nasi klienci – ich satysfakcja, komfort i bezpieczeństwo – są dla nas najważniejsi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, jednak to nieustanny rozwój naszej firmy pozwala nam utrzymać się w czołówce firm ciepłowniczych w naszym kraju. A właśnie najlepiej doskonalimy się poprzez podejmowanie nowych projektów. Przez ponad 20 lat obecności na rynku podjęliśmy się wielu zakończonych sukcesem przedsięwzięć. Podkreślają to nasze wyniki – ponad pół tysiąca kilometrów sieci cieplnych i tyle samo węzłów cieplnych.

Jednak lepiej od słów, o firmie świadczą wykonane realizacje. Prezentujemy poniżej niektóre z nich. Każdą wykonaliśmy z należytą starannością. Są one przykładem zaufania, jakim zostaliśmy obdarzeni – zaufania, które owocuje komfortowym i bezpiecznym ciepłem w wielu domach i zakładach pracy. Zachęcamy do zapoznania się z nimi – są one najlepszym świadectwem polityki naszej firmy oraz zdolności, umiejętności i wiedzy naszego zespołu.